Skip to main content

Podpořme útulek pro pejsky.

Minulý rok jsme pomohli paní Iryně a jejímu útulku. Paní Iryna už díky nám nemusí chodit daleko pro vodu a ani se nemusí bát o dostatek granulí pro psy. Protože se ale zdraví paní Iryny zhoršuje, rozhodli jsme se, že jí budeme pomáhat i nadále.

Potřebuje dobrovolníka, který jí pomůže s péči o psy, aby se mohla v klidu léčit.

Tuto dobrosrdečnou paní jsme poznali minulý rok v létě při jedné z naších cest do Oděsy. Provozuje útulek, kde pečuje o více než sto zvířat. Stará se o psy a kočky, které opustili jejich majitelé, když utíkali před frontou. Ze svého důchodu 3 000 hřiven (cca 1870 CZK) se paní Iryna snažila zvířata nejen nakrmit, ale i sterilizovat a naočkovat.  

Od doby, co jsme se s paní Irynou seznámili, jí pomáháme. Ve spolupráci s organizací Psí život pravidelně dovážíme krmivo pro zvířata. Paní Iryně pak dovážíme léky a základní potřeby. Na jaře se povedlo postavit vrt na vodu, díky kterému již paní Iryna nemusí nabírat vodu stovky metrů daleko od jejího domu. Je to starší dáma, která trpí pokročilou artrózu v kolenou a zápěstích. Neustálou péči o zvířata již přestává zvládat.  

Jednou, abychom paní Iryně ulehčili práci, jsme se pokusili převést pár dospělých psů do jiného útulku. Psi dostali tak silný hysterický záchvat, že v slzách skončila i paní Iryna, a psy se nám přesunout nepodařilo. Následně se nám alespoň povedlo přesunout dvě štěňata ke známému do Mukačeva. Ve svém útulku se o psy postará do doby, než se vyřídí dokumenty pro jejich odvoz do EU, kde budou předáni novým majitelům. Aktivně usilujeme o umístění i dalších zvířat. 

Pomoc pro paní Irynu

Výše příspěvku

QR platba

QR Code

číslo účtu: 2202223447/2010
variabilní symbol: 1612

Jiné možnosti přispění

Na co konkrétně peníze použijeme?

Nyní přicházíme s projektem, který pokryje náklady práce jednoho dobrovolníka. Situace není lehká pro nikoho z vesnice, a proto bychom chtěli dobrovolníkovi měsíčně přispívat 10 000 hřiven (cca 6 500 Kč). Pomáhal by jak zvířatům, tak paní Iryně.  

Vybrané peníze budou dále použity na náklady spojené s  péčí o zvířata včetně jejich případného transportu, krmiva a  zdravotní péče. Peníze také pokryjí základní potřeby pro paní Irynu. Děkujeme za Vaši pomoc. 

Podpoř tento projekt

Pomoc pro paní Irynu

Výše příspěvku

QR platba

QR Code

číslo účtu: 2202223447/2010
variabilní symbol: 1612

Jiné možnosti přispění

Zaštiťuje:

Podpořte další projekty

Filter

Porodnice pod palbou

Přestože většina obyvatel z Chersonu odešla, ve zdejší a momentálně jediné fungující porodnici měsíčně přichází…
Vybráno 28 848 Kč z 100 000 Kč
Více informací

Musíme to dovézt…

Základ naší pomoci lidem na Ukrajině se opírá o logistiku a distribuci humanitární pomoci. Bez…
Vybráno 20 550 Kč z 150 000 Kč
Více informací

Pomoc pro paní Irynu

Minulý rok jsme pomohli paní Iryně a jejímu útulku. Paní Iryna už díky nám nemusí…
Vybráno 13 670 Kč z 80 000 Kč
Více informací