Skip to main content

Představení sbírky

Jsme Koridor UA a chceme vybudovat studnu a vyslat pomoc pro psí a kočičí útulek paní Ireny v Baltě na Ukrajině. V tomto útulku paní Irena chová přes 120 psů a koček, které sama na své náklady krmí a sterilizuje. Bohužel je už ale v důchodu a její zdraví není nejlepší. V jejím okolí není blízko studna a nejbližší zdroj vody pro paní Irenu se nachází velice daleko. Může se k němu dostat po neupravené a nepohodlné cestičce a vzhledem k tomu, kolik denně musí nanosit vody pro její zvířecí chovance, tak je to velmi namáhavá práce pro její bolavé klouby.

Komu pomůžeme?

Touto sbírkou pomůžeme paní Ireně v Baltě na Ukrajině zajistit stálý přísun vody pro ní a pro zvířata v útulku vybudování studny a zároveň i dodáme granule pro zvířata v útulku. Pro paní Irenu je to totiž s jejím poměrně malým důchodem velmi náročné se starat o přibližně 120 psů a koček.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze se použijí na vybudování studny na pozemku paní Ireny, na granule pro psy a kočky v útulku a na naftu na dopravení materiálů pro studnu a granulí na Ukrajinu v Baltu k paní Ireně. Vybudování studny pomůžeme paní Ireně mít stálý přístup k vodě a granule jí pomohou nakrmit zvířata na několik dalších měsíců.

TENTO PROJEKT JE SPLNĚNÝ

Podpořte další projekty

Filter

Musíme to dovézt…

Základ naší pomoci lidem na Ukrajině se opírá o logistiku a distribuci humanitární pomoci. Bez…
Vybráno 20 550 Kč z 150 000 Kč
Více informací

Porodnice pod palbou

Přestože většina obyvatel z Chersonu odešla, ve zdejší a momentálně jediné fungující porodnici měsíčně přichází…
Vybráno 28 848 Kč z 100 000 Kč
Více informací

Pomoc pro paní Irynu

Minulý rok jsme pomohli paní Iryně a jejímu útulku. Paní Iryna už díky nám nemusí…
Vybráno 13 670 Kč z 80 000 Kč
Více informací